fbpxІнтерфейс

Верхня панель меню Trade CRM призначена головним чином для налаштування зручної роботи із програмою. Крім того, тут є можливість створити/переглянути звіти різного спрямування.

 

 

Бічна панель меню Trade CRM призначена для безпосередньої роботи із програмою. 

 

 

За замовчуванням під час запуску програми вікно із замовленнями відображається у режимі слайдів. Щоб змінити це налаштування, пройдіть шлях Параметри → Загальні. Потім зніміть "біля поля "Під час запуску програми..." Це налаштування індивідуальне для кожного користувача.

 

 

Щоб перейти в стандартний режим, необхідно натиснути кнопку "Слайди" в нижньому блоці бічної панелі.

 

 

Стандартний режим містить повнішу інформацію про замовлення. Щоб переглянути всі дані, потягніть нижній повзунок праворуч.

 

 

Є можливість змінювати ширину шпальти, просто потягнувши за його кордон.

 

 

Стовпці можна переміщувати. Наведіть курсор на назву стовпця, натисніть лівою кнопкою миші та, утримуючи її, перемістіть стовпець.

 

 

Щоб прибрати стовпці, що не цікавлять, натисніть на "біля "№ замовлення". Висвітився список з категоріями. Заберіть зайві, клікнувши на "", і виберіть потрібні, натиснувши на відповідну категорію. 

 

 

Щоб змінити висоту рядка, розмір тексту та задати кількість рядків, що відображаються, необхідно натиснути на кнопку "Інтерфейс" в нижньому блоці бічної панелі. Встановіть параметри та збережіть.

 

 

Щоб повернутися до налаштувань табліц (ширина/порядок відображення) за промовчанням, пройдіть шлях Параметри → Загальні. Потім натисніть "Скинути налаштування користувача".

 

Користуйтесь Trade CRM
вже зараз, а платіть потім
Користуйтесь Trade CRM
вже зараз, а платіть потім

Готові почати
прямо зараз?

Завантажуйте Trade CRM
та користуйтесь CRM системою, а оплачуйте потім!

Натискаючи на цю кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх даних
uk