fbpxОновлення товарів

Щоб оновити каталог товарів, виберіть на верхній панелі пункт меню "Налаштування", потім знайдіть підкатегорію "Товари" та натисніть на "Оновлення товарів".

 

 

Перед Вами відчинилося нове вікно. Виберіть спосіб оновлення товарів:

1. "Додати нові товари": система здійснить вивантаження всіх нових товарів у папку каталогу "Без папки". Здійснюється за допомогою відповідного посилання з облікового запису Prom.ua. Після цього розсортуйте товари, що завантажилися за папками.

 

 

2. "Оновити все Offer-и у сховище для вивантаження": система робить сховище, з якого збирає файли для оновлення різних облікових записів (Розетка.ua, Prom.ua, opencart та ін.). Посилання береться з облікового запису Prom.ua.

 

3. "Оновити всі лоти в базі TradeCRM": бот оновить усі лоти, які є в базі Здійснюється за допомогою відповідного посилання з облікового запису Prom.ua. (! Використовується вкрай рідко.)

 

 

4.  "Оновити джерела товарів з URL": система йде за посиланням і завантажує джерело, коли необхідно оновити один із лотів у картці товарів. Здійснюється за допомогою відповідного посилання з облікового запису Prom.ua.

 

 

5. "Додати товари з категоріями": можна з відповідного файлу або за заданим посиланням. Система йде за посиланням, завантажує файл та розбирає його поетапно:

- оновлення каталогу;

- формування бази XML;

- Додавання лотів.

 

Щоб оновити зображення товарів у каталозі, поставте значок "біля поля "Оновити картинки товарів". (Важливо! Оновлення каталогу із зображеннями робить процес більш тривалим.)

 

 

Після вибору способу оновлення товарів натисніть кнопку «Виконати». У стовпці Статус відображається, на якому етапі знаходиться оновлення.

 

Користуйтесь Trade CRM
вже зараз, а платіть потім
Користуйтесь Trade CRM
вже зараз, а платіть потім

Готові почати
прямо зараз?

Завантажуйте Trade CRM
та користуйтесь CRM системою, а оплачуйте потім!

Натискаючи на цю кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх даних
uk